Reinkarnācija: zināt vai nezināt?

Lasīt rakstu


Reinkarnācija: zināt vai nezināt?

Dzīvesstils Raksts pievienots: 2022. gada 11. februārī

Reinkarnācija: zināt vai nezināt?

Būsi pārsteigts!


Vai pastāv tāda lieta kā reinkarnācija? Vienkārši definējot, tā ir reliģiska vai filozofiska koncepcija, ka dvēsele vai gars pēc bioloģiskās nāves sāk jaunu dzīvi, jaunā ķermenī.

Iepriekšējās dzīves – tas ir piedzīvojums. Jautājums, vai visi var mesties šajā piedzīvojumā? Vai tas vispār ir vajadzīgs? Vai spētu sadzīvot ar to, ko uzzinātu?

Ir radītas un izstrādātas dažādas tehnikas, kas palīdz sasniegt vēlamo rezultātu. Izvēloties noteiktu paņēmienu, pie tā ir jāpieturas un tas jāpraktizē katru dienu. Ļoti svarīgi ticēt tam, ko dari, pretējā gadījumā tā būs tikai laika izšķiešana.

Kā atcerēties iepriekšējo dzīvi? Daži paņēmieni, kuri varētu Tev palīdzēt. Lai veicas!

Miegs

Ak, ja tas būtu tik vienkārši! Ikviens, kurš ir nopietni iesaistīts darbā ar saviem sapņiem, agri vai vēlu sāk saprast, ka sapņi visīsākajā ceļā spēj aizvest pie patiesības, taču tie var arī sūtīt nebeidzamos klejojumos pa melu un fantāziju zemi. Tas viss ir saistīts ar veidu, kā informācija tiek pasniegta caur sapņiem, un mūsu nodoma tīrību to saprast. Tāpat var pieņemt, ka, lai arī miegā cilvēka apziņa brīvi ceļo pa laika telpu, “ieejot” pagātnē un nākotnē, tomēr lielākoties šī informācija pamošanās brīdī pazūd.

Lai sapnī atcerētos savu iepriekšējo dzīvi, ir nepieciešama iepriekšēja sagatavošanās. Proti, jāiemācās labi atcerēties savus sapņus, lai tas notiktu, ir nepieciešams rakstīt sapņu dienasgrāmatu.

* Pirms gulētiešanas ir jāsniedz sev skaidrs paziņojums, ka pamostoties Tu atcerēsies savu sapni. Šo frāzi var atkārtot vairākas reizes, lai tā stingri iespiestos atmiņā.

* No rīta, kad pamodies, kādu laiku guli nomodā, nekusties, mēģini ritināt atmiņā visu, par ko tikko sapņoji, un nekavējoties pieraksti sapni savā sapņu dienasgrāmatā.

* Vajadzēs kādu laiku papraktizēt ar pierakstiem un tad jau varēsi mēģināt sapņot par saviem pagātnes iemiesojumiem. Pirms gulētiešanas atkārto sev , ka šonakt redzēsi sapni par savu iepriekšējo dzīvi un dodies gulēt.

No rīta nemēģini analizēt, ir svarīgi vienkārši pierakstīt sava sapņa vēstījumu līdz mazākajai detaļai. Var būt vajadzīgas pat vairākas naktis, lai atjaunotu kopējo priekšstatu par to, kas biji iepriekšējā dzīvē.

Spogulis

Šī metode derēs tiem, kas nav redzējuši The Mirror.

* Tātad, jāņem spogulis un jānovieto tas attiecībā pret sevi tā, lai neredzi sevi, bet tikai sienas atspulgu. Tajā pašā laikā telpu vēlams nedaudz aptumšot.

* Apsēdies ērti, atslābini ķermeni un prātu, sāc ieskatīties spoguļa virsmā. Iespējams, pavisam drīz centrālajā daļā būs redzams viegls miglas mākonis.

* Turpini tajā skatīties, un drīz uzpeldēs atmiņas. Tu varēsi redzēt savu iepriekšējo dzīvi spogulī.

Pulkstenis

* Tev ir jāapguļas tā, lai tuvumā tikšķētu pulkstenis. Šim nolūkam pievērs uzmanību ritmiskai elpošanai. Kad esi pietiekami atslābinājis savu ķermeni, pievērs uzmanību notikumiem pagātnē, kur arī dzirdēji pulksteņa tikšķēšanu.

Nesteidzies, vienkārši atrodies meditācijā, ļauj šīm atmiņām nākt. Protams tas neizdosies ar pirmo reizi, taču atceries, ka ieraugot savu iepriekšējo dzīvi, Tu varēsi atcerēties citas pagātnes iemiesošanās!

Būsi pārsteigts, kādas dažādas un, iespējams, pat aizmirstas atmiņas pie Tevis atnāks.

Visi paņēmieni prasa koncentrēšanos. Lai arī kādu sevis izzināšanas veidu Tu izvēlētos, Tev jāiemācās ieiet relaksācijas stāvoklī un no tā iziet. Lai nokļūtu zemapziņā, ir jāstrādā. Dodoties pagātnes piedzīvojumos cilvēki bieži vien nonāk pie atziņas, ka mūsu patiesā būtība ir daudz plašāka kā spējām iedomāties. 

Doties pagātnes piedzīvojumos ir interesanti, taču ne nepieciešami, jo nav nozīmes tam, kas biji iepriekšējā dzīvē, svarīgi ir tas, kas esi tagad.

Līdzīgi raksti